Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Apie mus

UAB „Mecha“ veiklos sritis — ypač kokybiški metalo apdirbimo įrankiai, įranga ir technologijos.

Savo veiklą pradėjome 2008-aisiais metais ir žingsnis po žingsnio, bendradarbiaudami su žymiausiais pasaulyje įrankių gamintojais, plėtojame ją, tuo pačiu užsitikrindami savo klientų pagarbą bei pasitikėjimą. Esame tikri, kad mūsų sėkmė tiesiogiai priklauso nuo mūsų užsakovo sėkmės, todėl savo veiklos prioritetu laikome glaudų bendradarbiavimą su klientu — įsigiliname į Jūsų poreikius ir pateikiame Jūsų lūkesčius atitinkančius produktus bei sprendimus. Esame įsitikinę, kad galime pasiūlyti novatoriškiausių metalo apdirbimo technologijų ir įrankių, padedančių didinti Jūsų įmonės darbo našumą, mažinti produkcijos savikainą ir išlikti ypač konkurencingais rinkoje.

Didžiausias mūsų įmonės turtas — darnus, veržlus ir profesionalus kolektyvas. Kiekvienais metais tobuliname savo darbuotojų kvalifikaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Esame atviri naujoms idėjoms, plečiame profesinį ir asmeninį akiratį tam, kad mūsų veikla sukurtų didžiausią vertę Jums — mūsų klientui.

Mūsų komanda visada pasiruošusi greitai ir racionaliai ne tik priimti teisingus sprendimus, bet ir operatyviai išspręsti iškilusias problemas Jums palankiausiomis sąlygomis.

 

Esame pasiryžę pasidalinti savo žiniomis bei patirtimi ir siekiame tapti Jūsų partneriais!

SiteLock